Osteopatijos Centras

Pagrindinis / Osteopatijos Centras

Ježi Rungo, osteopatas

Patirtis ir specializacija

 • nuo 2000 m. studijavo manualinę terapiją Prancūzijoje (Dijon). Dirbo su suaugusiais ir vaikais atstatant atramos judamojo aparato sutrikimus.
 • nuo 2002 m. studijavo “Sutherland College of Osteopathic Medicine” (Belgija). Naujas požiūris į organizmą kaip visumą.
 • Baigė “German School of Osteopathy”( Vokietija), kuri yra tarptautinės organizacijos OSEAN (Osteopathic European Academic Network) narė.
 • Nuolatos mokosi Europoje ir kelia kvalifikaciją pas žymiausius Prancūzijos, D.Britanijos, Vokietijos, JAV, Belgijos, Australijos ir kitų šalių osteopatus.

Praėjo nemažai laiko nuo tada, kai pradėjau domėtis netradicine medicina ir jau daugiau nei 10 metų mokausi osteopatijos meno. Jei paklaustumėte, kodėl osteopatija – iškart negalėčiau atsakyti.

Mano susidomėjimo pradžia kyla iš mokyklos laikų, kai informacijos apie netradicinę mediciną buvo be galo mažai. Tais laikais mūsų šeima prenumeruodavo žurnalą „Sveikata“, kur aš ir rasdavau šiek tiek straipsnių apie tai, kaip galima padėti žmogui netradiciniu būdu (taškinis masažas, akupunktūra, manualiniai metodai veikti organizmą). Buvo matyti, kad šie gydymo metodai veikia ne blogiau nei tradiciniai gydymo būdai. Tai sutapo su mano susidomėjimu rytų filosofija, paveikusia mano pasaulėžiūrą.

Tai buvo pirmas postūmis susidomėti šia įdomia medicinos sritimi. Tai dar nebuvo osteopatija, tačiau – epilogas mano tolimesnei sėkmingai veiklai. Vėliau studijavau institute, dirbau ligoninėje. Mano domėjimasis išaugo iki įvairių manualinio poveikio metodų tyrinėjimų: manualinės terapijos, taikomosios kineziologijos.

Pirmoji tikroji pažintis su osteopatija įvyko Prancūzijoje, kur aš stažavausi ir stebėjau kaip osteopatas atsargiais prisilietimais „raganauja“ virš kūno. Iš pradžių tai atrodė gana neįprasta, jokio stipraus ar agresyvaus poveikio kūnui. Kaip tai įmanoma?

Dabar, jau suprasdamas tokio poveikio principus ir mechanizmus, suprantu kaip tai veikia ir kaip padėti organizmui, kai tradicinė medicina neatsako į rūpimus klausimus.

Nikolaj Lobanov, osteopatas

Patirtis ir specializacija

 • Baigė Medicinos akademiją (1985 m. Sankt-Peterburgas) ir Baltijos osteopatijos mokyklą.
 • Nuo 1995 m.  specializuojasi  manualinės medicinos srityje, daugiau nei 20 metų sėkmingai gydo ligas suaugusiems ir vaikams.
 • Nuolatos mokosi ir kelia kvalifikaciją pas žymiausius Prancūzijos, Vokietijos, JAV, Belgijos, Izraelio ir kitų šalių osteopatus.
 • Taip pat yra manualinės terapijos, taikomosios kineziologijos, kineziterapijos, neonatologijos, pediatrijos, psichoterapijos ir psichoreguliacijos diplomuotas specialistas.

 Pagrindinis gydytojo instrumentas yra jo ypatingai jautrios rankos, kurios leidžia labai tiksliai diagnozuoti ir rezultatyviai gydyti daugybę susirgimų ir sutrikimų.

Gydytojas naudoja šiuolaikiškas minkštas osteopatijos ir manualinės terapijos technikas, kurias derina su tradicinės medicinos metodais.

Gydymas beskausmis ir saugus, taikomas net kūdikiams ir besilaukiančioms moterims.

Gydymas apjungia problemos atsiradimo priežasties nustatymą ir jos pašalinimą, vidinių resursų stimuliavimą, ir visuminio organizmo balanso harmonizavimą.

Papildomai  pacientai gauna personaliai parinktus atstatomųjų pratimų kompleksus.

Simonas Stankūnas, homeopatas

Patirtis ir specializacija

 • 1999 m. baigiau Kauno Medicinos Universiteto Stomatologijos fakultetą.
 • Toliau – rezidentūra KMUK Veido ir žandikulių chirurgijos klinikoje.
 • Jau apie 15 metų homeopatija – mano pagrindinis hobis ir užsiėmimas. Intensyviau praktikuoju pastaruosius 7 metus. Dėstau homeopatiją Kauno Medicinos Universitete (KMU) gydytojams bei farmacininkams. Dažnai tenka skaityti pranešimus Lietuvos Homeopatų Asociacijos (LHA) susirinkimuose bei įvairiose konferencijose, įskaitant tarptautines.
 • Nuolat gaunu naujausią informaciją iš pagrindinių homeopatijai atstovaujančių organizacijų Europoje, koordinuoju jos perdavimą kolegoms Lietuvoje. Kaip klasikinis homeopatas dirbau su pasaulyje pirmaujančia MacRepertory kompiuterine repertorizavimo sistema, iki šiol ja naudojuosi bei esu jų atstovas Lietuvoje.

Šiandien dirbu išskirtinai kaip Vega testo operatorius. Paaiškinsiu: Vega testas – be proto įspūdinga metodika, kaip nė viena kita savyje sutalpinanti… viską. Mes sakome, kad kol kas informacinė medicina ir konkrečiai vegatestas nėra atskiros savarankiškos disciplinos. Čia tarsi sueina įvairiausi keliai, pačios įvairiausios disciplinos (ne tik aukščiau išvardintos – kur kas daugiau), visa tai dirba kartu, apjungta į vieną sistemą ir pritaikoma praktikoje.

Vega testu dirbantį mes dažniau linkę vadinti operatoriumi, o ne gydytoju. Pirmiausiai todėl, kad siekiama yra ne ką nors pagydyti, o pabūti kiek galima skaidresniu veidrodžiu atėjusiam žmogui, kad šis pamatytų savo problemas ir pradėtų sveikti. Operatoriaus darbo esmė – pabūti energijos ir informacijos laidininku. Tik tiek. Viskas, kas pridedama prie šito – jau ima kliudyti. Keliaudamas per įvairiausius žmogaus lygmenis, operatorius turėtų išlikti neutralus ir leisti Jums dirbti su tuo, kas aktualu Jūsų sistemai. Tada viskas vyksta savaime ir nebereikia gydyti…

Atsiliepimai

Stipriausi Lietuvoje 2017