Simonas Stankūnas

Pagrindinis / Simonas Stankūnas
Daktaras3

Patirtis ir specializacija

  • 1999 m. baigiau Kauno Medicinos Universiteto Stomatologijos fakultetą.
  • Toliau – rezidentūra KMUK Veido ir žandikulių chirurgijos klinikoje.
  • Jau apie 15 metų homeopatija – mano pagrindinis hobis ir užsiėmimas. Intensyviau praktikuoju pastaruosius 7 metus. Dėstau homeopatiją Kauno Medicinos Universitete (KMU) gydytojams bei farmacininkams. Dažnai tenka skaityti pranešimus Lietuvos Homeopatų Asociacijos (LHA) susirinkimuose bei įvairiose konferencijose, įskaitant tarptautines.
  • Nuolat gaunu naujausią informaciją iš pagrindinių homeopatijai atstovaujančių organizacijų Europoje, koordinuoju jos perdavimą kolegoms Lietuvoje. Kaip klasikinis homeopatas dirbau su pasaulyje pirmaujančia MacRepertory kompiuterine repertorizavimo sistema, iki šiol ja naudojuosi bei esu jų atstovas Lietuvoje.

Šiandien dirbu išskirtinai kaip Vega testo operatorius. Paaiškinsiu: Vega testas – be proto įspūdinga metodika, kaip nė viena kita savyje sutalpinanti… viską. Mes sakome, kad kol kas informacinė medicina ir konkrečiai vegatestas nėra atskiros savarankiškos disciplinos. Čia tarsi sueina įvairiausi keliai, pačios įvairiausios disciplinos (ne tik aukščiau išvardintos – kur kas daugiau), visa tai dirba kartu, apjungta į vieną sistemą ir pritaikoma praktikoje.

Vega testu dirbantį mes dažniau linkę vadinti operatoriumi, o ne gydytoju. Pirmiausiai todėl, kad siekiama yra ne ką nors pagydyti, o pabūti kiek galima skaidresniu veidrodžiu atėjusiam žmogui, kad šis pamatytų savo problemas ir pradėtų sveikti. Operatoriaus darbo esmė – pabūti energijos ir informacijos laidininku. Tik tiek. Viskas, kas pridedama prie šito – jau ima kliudyti. Keliaudamas per įvairiausius žmogaus lygmenis, operatorius turėtų išlikti neutralus ir leisti Jums dirbti su tuo, kas aktualu Jūsų sistemai. Tada viskas vyksta savaime ir nebereikia gydyti…

Stipriausi Lietuvoje 2017