Ježi Rungo

Pagrindinis / Ježi Rungo
Daktaras1

Patirtis ir specializacija

  • nuo 2000 m. studijavo manualinę terapiją Prancūzijoje (Dijon). Dirbo su suaugusiais ir vaikais atstatant atramos judamojo aparato sutrikimus.
  • nuo 2002 m. studijavo “Sutherland College of Osteopathic Medicine” (Belgija). Naujas požiūris į organizmą kaip visumą.
  • Baigė “German School of Osteopathy”( Vokietija), kuri yra tarptautinės organizacijos OSEAN (Osteopathic European Academic Network) narė.
  • Nuolatos mokosi Europoje ir kelia kvalifikaciją pas žymiausius Prancūzijos, D.Britanijos, Vokietijos, JAV, Belgijos, Australijos ir kitų šalių osteopatus.

Praėjo nemažai laiko nuo tada, kai pradėjau domėtis netradicine medicina ir jau daugiau nei 10 metų mokausi osteopatijos meno. Jei paklaustumėte, kodėl osteopatija – iškart negalėčiau atsakyti.

Mano susidomėjimo pradžia kyla iš mokyklos laikų, kai informacijos apie netradicinę mediciną buvo be galo mažai. Tais laikais mūsų šeima prenumeruodavo žurnalą „Sveikata“, kur aš ir rasdavau šiek tiek straipsnių apie tai, kaip galima padėti žmogui netradiciniu būdu (taškinis masažas, akupunktūra, manualiniai metodai veikti organizmą). Buvo matyti, kad šie gydymo metodai veikia ne blogiau nei tradiciniai gydymo būdai. Tai sutapo su mano susidomėjimu rytų filosofija, paveikusia mano pasaulėžiūrą.

Tai buvo pirmas postūmis susidomėti šia įdomia medicinos sritimi. Tai dar nebuvo osteopatija, tačiau – epilogas mano tolimesnei sėkmingai veiklai. Vėliau studijavau institute, dirbau ligoninėje. Mano domėjimasis išaugo iki įvairių manualinio poveikio metodų tyrinėjimų: manualinės terapijos, taikomosios kineziologijos.

Pirmoji tikroji pažintis su osteopatija įvyko Prancūzijoje, kur aš stažavausi ir stebėjau kaip osteopatas atsargiais prisilietimais „raganauja“ virš kūno. Iš pradžių tai atrodė gana neįprasta, jokio stipraus ar agresyvaus poveikio kūnui. Kaip tai įmanoma?

Dabar, jau suprasdamas tokio poveikio principus ir mechanizmus, suprantu kaip tai veikia ir kaip padėti organizmui, kai tradicinė medicina neatsako į rūpimus klausimus.

Sertifikatai

Stipriausi Lietuvoje 2017