Atsiliepimai

Pagrindinis / Atsiliepimai
NEMOKAMA PIRMINĖ KONSULTACIJA
Registruokitės konsultacijai pas osteopatą: tel. +370 616 70 330
Prašome sutikti su rinkodaros slapukais, kad galėtumėte žiūrėti vaizdo įrašūs.

Širdingai dėkoju už profesionalizmą, pasiektą rezultatą ir korektiškumą. Nuoširdžiai, Saule. Ačiū Ježi Rungo už greitą, profesionalią pagalbą po traumos. Dėkoju, Jonas.

Saulė, Jonas

Nuo mokylos laikų turiu problemų su kaklu bei peties sąnariu. Apskritai nugaros diskomfortas buvo pastovus mano palydovas. Lankydavausi pas įvarius specialistus, kuriuos siūlė tradicinė mūsų medicina, bet pagerėjimas buvo laikinas ir reikėdavo vėl ieškoti pagalbos. Draugas pasiūlė apsilankyti pas osteopatą Ježi, kuris ištyrė mano organizmą kitaip nei aš matydavau poliklinikose ar sanatorijoje. Paaiškėjo, kad priežastis buvo ne visai kakle ar pečiuose. Pasak osteopato Ježi, viena iš priežaščių galėjo būti kojos trauma mokykloje, kuri nebuvo tinkamai sutvarkyta ir davė savo ,,vaisius”. Prireikė ne vieno seanso, tačiau skausmas praėjo. Dabar žinau jeigu iškyla problema su mano organizmu – kreipiuosi į Ježi. Mane maloniai nustebino tai, kad Ježi nuolat dalyvauja įvairiuose Europos  seminaruose semdamasis įvairių Europos mokyklų patirtį. To pasekoje, jo požiūris į organizmą ir jo korekcija darosi vis švelnesnė ir efektyvesnė. Tvarkydamas savo sveikatą pajutau, kad grįžta darbingumas ir pilnavertis gyvenimas. Dabar, jeigu kažkam iš mano pažįstamų ar draugų reikia pagalbos dėl sveikatos problem, žinau, kad Ježi padės.

Gintaras

Osteopatą Ježi pažįstu daugiau nei dešimt metų. Per tą laiką jo kabinete lankėsi ir gydėsi visa mano šeima, daugelis artimųjų ir draugų. Įsimintiniausia pagalba gavau savo antrojo nėštumo metu. Jau po kelių apsilankymų pas Ježi, pasijutau kur kas stipresnė, ramesnė, atsisakiau pilvuką palaikancių priemonių, nors iš pradžių tai atrodė neįmanoma. Likusi nėštumo dalis pavirto maloniu laukimu. Jaučiausi globojama ir palaikoma. Po gimdymo, gydytojo paciente tapo dukrytė – osteopatinio gydymo metodais, jai buvo pašalinti nepageidaujami gimdymo padariniai, kuriuos patiria praktiškai visi naujagimiai, o alopatija jų nefiksuoja, juolab nesiima priemonių jų pašalinti. Šiandien dukrytei jau trys metai, ji auga sveika ir laiminga. Osteopatijos šaknys – Europa, iš tiesų tai yra milžiniška dovana vakarų pasauliui. Jos gydymo metodai unikalūs ir veiksmingi. Be galo džiaugiuosi, kad Lietuvoje turime tokio aukšto lygio osteopatijos specialistą. Tuo pat metu osteopatas Ježi yra šiltas ir visada pasiruošęs padėti žmogus. Rekomenduoju visiems!

Aušra

Nuo jaunystės turiu problemų su nugara, susigadinau sportuodamas. Nugaros skausmas buvo pastovus palydovas. Lankydavausi pas įvarius specialistus, kol atsidūriau pas Nikolajų. Prireikė ne vieno seanso, tačiau jis man nugarą sutvarkė, skausmas dingo. Dabar, jei iškyla kokia bėda dėl nugaros ar dėl  kitų atraminio judamojo aparato problemų – kreipiuosi pas Nikolajų. Nikolajų pažįstu daugiau nei 10 metų ir visą tą laiką mane stebina jo pastovus tobulinimasis. Jis reguliariai dalyvauja įvairiuose mokymuose, seminaruose, įgauna naujas jo darbui reikalingas kvalifikacijas. To rezultate jo technikos darosi vis švelnesnės ir tuo pačiu efektyvesnės. Tai, kam anksčiau reikėjo kelių,,laužymo” seansų, dabar dažnai yra sutvarkoma per vieną seansą ir beveik vien minkštomis technikomis. Įspūdį daro jo visapusiškumas ir platus naudojamų įrankių arsenalas – priklausomai nuo problemos, naudojama osteopatija, akupunktūra, homeopatija ir kt. Kada mano pažįstami susiduria su panašiomis problemomis – visada neabejodamas rekomenduoju Nikolajų.

Darius

Būdama iš prigimties kritiška, atsargiai žiūrėjau ir į artimųjų patarimą apsilankyti pas osteopatą Ježi. Tačiau atradau naują sau požiūrį į žmogų kaip atskirų sudėtinių elementų visumą, susijusią tarpusavyje tampriais ryšiais. Suardyta organizmo pusiausvyra gali pasireikšti elementariu galvos, peties ar kojos mažojo pirštelio skausmu, bet jums padės ne tablet, o savo gydymo meną išmanančio osteopato rankos. Dabar tuo neabejoju, vėl gyvendama darnoje su savimi, su aplinkiniu pasauliu ir be skausmo.

Dėkinga pacientė Nijolė

Atėjau pas gyd. Nikolajų su skaudančiu pečiu. Buvau labai nustebęs, kai gydytojas surado priežastį ir pradėjo gydyti visai kitą kūno dalį! Kaip bebūtų keista, bet po kurio laiko petį nustojo skaudėti. Taip aš sužinojau, kaip veikia osteopatija. Ir veikia efektyviai! Norėčiau dar pažymėti, kad gerb. Nikolajus neslepia savo gydymo metodų ir suprantamai paaiškina, kur yra ligos priežastis ir kodėl būtent tą, o ne kitą kūno vietą reikia gydyti.

Кęstas

Osteopatijos centro kolektyvas padeda keliems mano draugams ir šeimos nariams – nuo vyriausių iki jauniausių. Nuolat stebėjau rūpestį ir pagalbą mano artimiesiems, girdėjau pačius puikiausius atsiliepimus, kol ilgainiui užleistos sveikatos problemos pastūmėjo ir mane pačią kreiptis į osteopatą Ježi. Būtent lankymasis pas Ježi man padėjo nebe teoriškai, o pačia savimi suvokti, kad žmogus – tai ne atskirų elementų rinkinys, o holistinė visuma, kad gydymas bei nuolatinis sveikatos palaikymas turi būti visa apimantis, o ne fragmentiškas ir priešokinis ištikus kritinei situacijai. Tai kame negelbsti ir ko nepaaiškina tradicinė medicina, aš gaunu ir suprantu būtent Osteopatijos centro dėka bei džiaugiuosi šiuo milžinišku atradimu!

Dalia

Džiaugiuosi, kad sutikau gydytoją Nikolajų Lobanovą. Tai gydytojas, kuris sugrąžino mane naujam gyvenimui, padėjo išspręsti įsisenėjusias fizines bei emocines problemas. Po gydymo organizmas atsistatė, pradėjo funkcionuoti kaip visuma, jo resursai atgijo, imunitetas sustiprėjo. Gydytojas panašiai padėjo mano dukrai ir vyrui. Gydymas buvo visokeriopai efektyvus. Nuoširdžiai rekomenduoju

Eglė

Stebuklingos rankos. Gydydamasi pas Nikolaju, po pirmojo seanso iškarto pajutau rezultatą. Buvo rimtos problemos su nugara, dvi išvaržos, nuolatiniai skausmai, negalėjau normaliai nei miegoti nei sėdėti, pradėdavo tirpti koja. Dabar pamiršau apie skausmus, užsiimu šokiais ir esu labai dėkinga daktarui Nikolajui.

Aliona
Stipriausi Lietuvoje 2017